Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SKZ-XL
Brutoprijs
590,37
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SKZ-XL
Ons artikelnummer
2383192
Artikelnummer fabrikant
52005575
Type nummer
SKZ-XL
EAN-code
4044773435405
Geschikt voor kabeldiameter
6 - 8.5 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
9
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
15 mm
Productomschrijving
52005575 SKINDICHT SKZ-XL PG 9
SKINDICHT® SKZ, PG messing kabelwartel met ingesneden afdichtring, hoge mechanische stabiliteit en trekontlasting, voor zware omstandigheden
Voordelen; Met ingesneden afdichtring voor het aanpassen aan verschillende kabeldiameters Hoge trekontlasting Hoge mechanische belastbaarheid Toepassing; Trekontlasting-kabelschroefverbinding met dubbele beugel voor zware omstandigheden. Bouwplaatsen Installatietechniek Elektromotoren industrie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383192 |
| Artikelnummer fabrikant | 52005575 |
| EAN-code | 4044773435405 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SKZ-XL |
| Omschrijving | SKINDICHT SKZ-XL PG 9 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 8.5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 9 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Ja |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 23 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 590,37 per 100 st |
Artikel bevat 1 st