Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SKZ-M
Brutoprijs
880,60
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SKZ-M
Ons artikelnummer
2383985
Artikelnummer fabrikant
52106820
Type nummer
SKZ-M
EAN-code
4044773169294
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
20
Materiaal
Metaal
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Schroefdraadlengte
6 mm
Productomschrijving
52106820 SKINDICHT SKZ-M 20X1,5/13,5
SKINDICHT® SKZ-M, metrische kabelwartel met ingesneden afdichtring en hoge mechanische stabiliteit, hoge trekontlasting
Voordelen; Met ingesneden afdichtring voor het aanpassen aan verschillende kabeldiameters Hoge trekontlasting Hoge mechanische belastbaarheid Toepassing; Trekontlasting-kabelschroefverbinding met dubbele beugel voor zware omstandigheden. Bouwplaatsen Installatietechniek Elektromotoren industrie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383985 |
| Artikelnummer fabrikant | 52106820 |
| EAN-code | 4044773169294 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SKZ-M |
| Omschrijving | SKINDICHT SKZ-M 20x1,5/13,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Ja |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 42,016 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 880,60 per 100 st |
Artikel bevat 1 st