Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHZ
Brutoprijs
433,12
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHZ
Ons artikelnummer
2383196
Artikelnummer fabrikant
52005600
Type nummer
SHZ
EAN-code
4044773435276
Geschikt voor kabeldiameter
7.5 - 8.5 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
9
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6 mm
Productomschrijving
52005600 SKINDICHT SHZ PG 9
SKINDICHT® SHZ, robuuste PG vernikkelde messing kabelwartel met ingesneden afdichtring voor grote kabeldiameters, hoge trekontlasting
Voordelen; Met ingesneden afdichtring voor het aanpassen aan verschillende kabeldiameters Hoge trekontlasting Robuust Voor kabels met grote buitendiameters Toepassing; Compacte messing kabelwartel voor stabiele trekontlasting, solide, voor dikke kabels
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383196 |
| Artikelnummer fabrikant | 52005600 |
| EAN-code | 4044773435276 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SHZ |
| Omschrijving | SKINDICHT SHZ PG 9 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 7.5 - 8.5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 9 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Ja |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 24,186 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 433,12 per 100 st |
Artikel bevat 1 st