Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHV-VITON
Brutoprijs
452,47
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHV-VITON
Ons artikelnummer
2383565
Artikelnummer fabrikant
52024934
Type nummer
SHV-VITON
EAN-code
4044773345803
Geschikt voor kabeldiameter
3.8 - 4.8 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
7
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
5 mm
Productomschrijving
52024934 SKINDICHT SHV-VITON PG 7/7/5
SKINDICHT® SHV FKM, waterdichte PG speciale afdichtende kabelwartel voor hoge temperaturen, bestand tegen olie, zuren en chemicaliën
Voordelen; Voor hoge temperaturen Bestand tegen oliën, oplosmiddelen, zuren en chemicaliën Waterdicht Hoge trekontlasting Robuust Toepassing; Waterdichte en temperatuurbestendige kabelwartel met speciaal conisch FKM-afdichtelement Baksteen Waterzuiveringsinstallaties Carwash
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383565 |
| Artikelnummer fabrikant | 52024934 |
| EAN-code | 4044773345803 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SHV-VITON |
| Omschrijving | SKINDICHT SHV-FKM PG 7/7/5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 3.8 - 4.8 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 7 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 5 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 200 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15,698 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 452,47 per 100 st |
Artikel bevat 1 st