Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHV-M
Brutoprijs
552,37
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - SHV-M
Ons artikelnummer
2383871
Artikelnummer fabrikant
52105350
Type nummer
SHV-M
EAN-code
4044773174557
Geschikt voor kabeldiameter
9.5 - 12.8 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
20
Materiaal
Metaal
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Productomschrijving
52105350 SKINDICHT SHV-M 20X1,5/16/13
SKINDICHT® SHV-M, robuuste speciale afdichtingskabelwartel, waterdicht emt hoge trekontlasting, behoedzame kabelklemming
Voordelen; Waterdicht Voorzichtig klemmen van kabels Robuust Hoge trekontlasting Toepassing; Waterdichte kabelwartel met afdichtconus Pompen Vlotterschakelaars
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383871 |
| Artikelnummer fabrikant | 52105350 |
| EAN-code | 4044773174557 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | SHV-M |
| Omschrijving | SKINDICHT SHV-M 20x1,5/16/13 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 9.5 - 12.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 49,064 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 552,37 per 100 st |
Artikel bevat 1 st