Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MSR
Brutoprijs
1.041,40
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MSR
Ons artikelnummer
2383415
Artikelnummer fabrikant
52015830
Type nummer
MSR
EAN-code
4044773417432
Geschikt voor kabeldiameter
10.5 - 20 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
29
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
8 mm
Productomschrijving
52015830 SKINTOP MSR PG 29
SKINTOP® MSR, messing kabelwartel met reductie afdichtingsinzetstuk, in gebieden waar mechanische en chemische stabiliteit kritiek zijn
Voordelen; Maximale betrouwbaarheid Optimale trekontlasting Groot, variabel klembereik Toepassing; Met gereduceerde afdichting voor dunnere kabels
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383415 |
| Artikelnummer fabrikant | 52015830 |
| EAN-code | 4044773417432 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINTOP |
| Type nummer | MSR |
| Omschrijving | SKINTOP MSR PG 29 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 10.5 - 20 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 126,036 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.041,40 per 100 st |
Artikel bevat 1 st