Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MSR-NPT-XL
Brutoprijs
424,02
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MSR-NPT-XL
Ons artikelnummer
2384055
Artikelnummer fabrikant
52115790
Type nummer
MSR-NPT-XL
EAN-code
4044773165746
Geschikt voor kabeldiameter
3 - 7 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
11
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
12 mm
Productomschrijving
52115790 SKINTOP MSR-XL PG 11
SKINTOP® MSR-XL, messing kabelwartel met verkleinende universeel inzetstuk voor afdichting en lange verbindingsschroefdraad, speciaal voor dikke wanden
Voordelen; Speciaal voor dikke wanden Maximale betrouwbaarheid Optimale trekontlasting Groot, variabel klembereik Toepassing; Met gereduceerde afdichting voor dunnere kabels
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2384055 |
| Artikelnummer fabrikant | 52115790 |
| EAN-code | 4044773165746 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINTOP |
| Type nummer | MSR-NPT-XL |
| Omschrijving | SKINTOP MSR-XL PG 11 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 3 - 7 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,67 g |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 424,02 per 100 st |
Artikel bevat 1 st