Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MS-M
Brutoprijs
627,55
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MS-M
Ons artikelnummer
2384349
Artikelnummer fabrikant
53112800
Type nummer
MS-M
EAN-code
4044773169614
Geschikt voor kabeldiameter
3 - 7 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
12
Materiaal
Metaal
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Productomschrijving
53112800 SKINTOP MS-M 12X1,5 ATEX XL
SKINTOP® MS-M ATEX, anti-statische messing kabelwartel bestand tegen koudeschok en maximale betrouwbaarheid, explosieveilig
Voordelen; Maximale betrouwbaarheid Hoge trekontlasting Groot, variabel klembereik Koudeslagbestendig Toepassing; Apparaten, machines en installaties van beschermklasse Verhoogde veiligheid "e", bescherming tegen stofexplosie door behuizing "t" Groep II / Categorie 2G+1D Voor mobiele toepassingen, on- en offshore Chemische en petrochemische industrie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2384349 |
| Artikelnummer fabrikant | 53112800 |
| EAN-code | 4044773169614 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINTOP |
| Type nummer | MS-M |
| Omschrijving | SKINTOP MS-M 12X1,5 ATEX XL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 3 - 7 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 627,55 per 100 st |
Downloads
DB53112700EN.pdf
01f00df3c6414ce8bd10592715623331.pdf
CE53112700EN.pdf
REACH_Kundeninfo_UIL_2022_Juni.pdf
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
01f00df3c6414ce8bd10592715623331.pdf
CE53112700EN.pdf
REACH_Kundeninfo_UIL_2022_Juni.pdf
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st