Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MR PG
Brutoprijs
432,48
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MR PG
Ons artikelnummer
2383089
Artikelnummer fabrikant
52003930
Type nummer
MR PG
EAN-code
4044773437928
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
36
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
9 mm
Sleutelwijdte
50 mm
Productomschrijving
52003930 SKINDICHT MR PG 36/29
SKINDICHT® MR, vernikkelde messing reduceerringen met PG verbindingsschroefdraad
Voordelen; Maakt het mogelijk om kabelwartels te gebruiken, waarvan de schroefdraad groter is dan de voorziene opening Toepassing; Machines Apparaten Behuizingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383089 |
| Artikelnummer fabrikant | 52003930 |
| EAN-code | 4044773437928 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | MR PG |
| Omschrijving | SKINDICHT MR PG 36/29 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 36 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 72,762 g |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 432,48 per 100 st |
Artikel bevat 1 st