Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MR PG
Brutoprijs
147,12
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - MR PG
Ons artikelnummer
2383077
Artikelnummer fabrikant
52003810
Type nummer
MR PG
EAN-code
4044773438055
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6.5 mm
Sleutelwijdte
24 mm
Productomschrijving
52003810 SKINDICHT MR PG 16/7
SKINDICHT® MR, vernikkelde messing reduceerringen met PG verbindingsschroefdraad
Voordelen; Maakt het mogelijk om kabelwartels te gebruiken, waarvan de schroefdraad groter is dan de voorziene opening Toepassing; Machines Apparaten Behuizingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383077 |
| Artikelnummer fabrikant | 52003810 |
| EAN-code | 4044773438055 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | MR PG |
| Omschrijving | SKINDICHT MR PG 16/7 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,97 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 147,12 per 100 st |
Artikel bevat 1 st