Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - ME PG
Brutoprijs
96,94
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - ME PG
Ons artikelnummer
2383096
Artikelnummer fabrikant
52004010
Type nummer
ME PG
EAN-code
4044773437850
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
9
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
6 mm
Sleutelwijdte
22 mm
Productomschrijving
52004010 SKINDICHT ME PG 9/13,5
SKINDICHT® ME, vernikkelde messing vergrotingsring met PG verbindingsschroefdraad voor industriële connectoren
Voordelen; Maakt het mogelijk om kabelwartels te gebruiken, waarvan de schroefdraad groter is dan de voorziene opening Toepassing; Industriële connectoren Apparaten Behuizingen Machines
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383096 |
| Artikelnummer fabrikant | 52004010 |
| EAN-code | 4044773437850 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | ME PG |
| Omschrijving | SKINDICHT ME PG 9/13,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 9 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,2 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 96,94 per 100 st |
Artikel bevat 1 st