Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - ME PG
Brutoprijs
79,23
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - ME PG
Ons artikelnummer
2383094
Artikelnummer fabrikant
52003990
Type nummer
ME PG
EAN-code
4044773437874
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
7
Materiaal
Metaal
Schroefdraadlengte
5 mm
Sleutelwijdte
17 mm
Productomschrijving
52003990 SKINDICHT ME PG 7/9
SKINDICHT® ME, vernikkelde messing vergrotingsring met PG verbindingsschroefdraad voor industriële connectoren
Voordelen; Maakt het mogelijk om kabelwartels te gebruiken, waarvan de schroefdraad groter is dan de voorziene opening Toepassing; Industriële connectoren Apparaten Behuizingen Machines
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2383094 |
| Artikelnummer fabrikant | 52003990 |
| EAN-code | 4044773437874 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINDICHT |
| Type nummer | ME PG |
| Omschrijving | SKINDICHT ME PG 7/9 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 7 |
| Materiaal | Metaal |
| Schroefdraadlengte | 5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,878 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 79,23 per 100 st |
Artikel bevat 1 st