Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - COLD-R M
Brutoprijs
426,35
per 100
Lapp - Wartel kabel-/buisinvoer - COLD-R M
Ons artikelnummer
2384409
Artikelnummer fabrikant
53113600
Type nummer
COLD-R M
EAN-code
4044774398518
Geschikt voor kabeldiameter
1 - 5 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
12
Materiaal
Metaal
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Productomschrijving
53113600 SKINTOP COLD-R M 12X1,5
SKINTOP® COLD-R, metrische messing kabelwartel, hoge koudebestendigheid en koude slagvastheid, met verkleinende afdichtvulling
Voordelen; Hoge koudebestendigheid Hoge mechanische belastbaarheid Optimale trekontlasting Groot, variabel klembereik Koudeslagbestendig Toepassing; Met gereduceerde afdichting voor dunnere kabels
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2384409 |
| Artikelnummer fabrikant | 53113600 |
| EAN-code | 4044774398518 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Lapp |
| Serie | SKINTOP |
| Type nummer | COLD-R M |
| Omschrijving | SKINTOP COLD-R M 12x1,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 1 - 5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -70 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 16,899 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 426,35 per 100 st |
Artikel bevat 1 st