Lapp - Voedingskabel - 1123831
Brutoprijs
844,95
per 100 m
Lapp - Voedingskabel - 1123831
Ons artikelnummer
3412050
Artikelnummer fabrikant
1123831
Type nummer
1123831
EAN-code
Productomschrijving
OLFLEX CLASSIC 128H SC 1X16 RD
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3412050 |
| Artikelnummer fabrikant | 1123831 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Lapp |
| Serie | |
| Type nummer | 1123831 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 844,95 per 100 m |
Artikel bevat 1 m