Lapp - Stuurstroomkabel - OLFLEX ROBUST 200 4G35
Aanbevelingen
Productomschrijving
0021833/1000 ÖLFLEX ROBUST 200 4G35
ÖLFLEX ROBUST 200 - stroomkabel, weerbestendig, bio-olie-, oplosmiddel- en heet water-bestendig voor gebruik in levensmiddelen- & drankenindustrie en compostfabrieken
Voordelen; Goede bestendigheid tegen ammoniakverbindingen en biogasssen Ongevoelig bij contact met bio-olie en de emulsies hiervan en talrijke vetten en wassen op plantaardige, dierlijke of synthetische basis Hoge weer-, ozon- en UV-bestendigheid, hoog temperatuurbereik en geschikt voor diverse toepassingen Hoog vermogen ten opzichte van koud en heet water en in water oplosbare reinigings- en koelmiddelen Geschikt voor stoomreinigers Toepassing; Machinebouw, medische technologie, wasserijen, wasstraten, chemische industrie, composteerbedrijven, afvalwaterverwerking Voedingsmiddelen- en drankindustrie, specifiek voor de productie en verwerking van zuivel- en vleesproducten Landbouwwerktuigen Voor binnen- en buitengebruik
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2557384 |
| Artikelnummer fabrikant | 0021833 |
| EAN-code | 4044775268742 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Lapp |
| Serie | ÖLFLEX ROBUST 200 |
| Type nummer | OLFLEX ROBUST 200 4G35 |
| Omschrijving | 0021833/1000 ÖLFLEX ROBUST 200 4G35 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aders | 4 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 35 mm² |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelkleur | Zwart |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Fca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 29.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 118 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -50 - 80 °C |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104.372,21 per 1 st |