Lapp - Spiraalkabel - UNITRONIC SPIRAL LiY 12x0,25
Productomschrijving
73220271 UNITRONIC SPIRAL 12 x 0.25
UNITRONIC SPIRAL - afgeschermde PUR spiraalkabel, schuurbestendige stuurstroomkabel voor gebruik bij gegevensverwerking, metingen en regeltechniek
Voordelen; Totale afscherming tegen hoog frequente invloeden en waarborging van exacte impulsoverbrenging Uitrgerekte lengte tot 4 x de niet-uitgerekte spiraallengte Toepassing; Voor alle omstandigheden waarbij afgeschermde kabels met de kleinst mogelijke afmetingen zijn vereist In de meet-, regel- en besturingstechniek Voor eisen aan elektronische toepassingen Bewerkings- en meetapparatuur Transportsystemen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1650405 |
| Artikelnummer fabrikant | 73220271 |
| EAN-code | 4044777545568 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spiraalkabel |
| Merk | Lapp |
| Serie | UNITRONIC SPIRAL LiY |
| Type nummer | UNITRONIC SPIRAL LiY 12x0,25 |
| Omschrijving | UNITRONIC SPIRAL 12x0,25/200 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.25 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 12 |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Mantelkleur | Zwart |
| Spiraallengte (gesloten) | 200 mm |
| Spiraallengte (uitgetrokken) | 800 mm |
| Brandvertraging | Nee |
| Buitendiameter circa | 8.4 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Nom. spanning U0 | 50 V |
| Nom. spanning U | 50 V |
| Met aardgeleider | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 202,5 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st