Lapp - SILVYN CHAIN 445PU081100
Brutoprijs
166,90
per 1 m
Lapp - SILVYN CHAIN 445PU081100
Ons artikelnummer
3410095
Artikelnummer fabrikant
61204405
Type nummer
SILVYN CHAIN 445PU081100
EAN-code
Productomschrijving
SILVYN CHAIN 445PU081100 SR445PI081 R100 C081
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3410095 |
| Artikelnummer fabrikant | 61204405 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Lapp |
| Serie | |
| Type nummer | SILVYN CHAIN 445PU081100 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 166,90 per 1 m |
Artikel bevat 1 m