Lapp - Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) - EPIC M 17 Typ F6
Brutoprijs
3.805,44
per 100
Lapp - Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) - EPIC M 17 Typ F6
Ons artikelnummer
2578935
Artikelnummer fabrikant
44423061
Type nummer
EPIC M 17 Typ F6
EAN-code
4044776704935
Contactuitvoering
Pen
Diameter connector
21.3 mm
Uitvoering behuizing
Recht
Nom. (meet)stroom In
14 A
Omgevingstemperatuur
-40 - 125 °C
Productomschrijving
44423061 EPIC POWER M17 F6 5+PE M 3,5-11 (5)
EPIC® M17 POWER kabelkoppelstuk voor kabelverlengingen
Voordelen; sensor/ ac Versie met minder contacten voor hogere stromen EMC bescherming Toepassing; Servo-aandrijfsystemen en servokabels Installatietechniek, fabricage van machines
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2578935 |
| Artikelnummer fabrikant | 44423061 |
| EAN-code | 4044776704935 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) |
| Merk | Lapp |
| Serie | EPIC POWER M17 |
| Type nummer | EPIC M 17 Typ F6 |
| Omschrijving | EPIC POWER M17 F6 5+PE M 3,5-11 (5) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Pen |
| Diameter connector | 21.3 mm |
| Uitvoering behuizing | Recht |
| Nom. (meet)stroom In | 14 A |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 630 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.06 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.06 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.06 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.06 - 1 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Type vergrendeling | Schroefwartel |
| Met aardgeleider | Ja |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Draadgrootte M | 17 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 32 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.805,44 per 100 st |
Artikel bevat 1 st