Lapp - Profibuskabel - PROFIBUS UL/CSA high 6x0,61
Aanbevelingen
Productomschrijving
2170495 UT BUS 1X2X0,64+4X1,5 UNITRONIC BUS PB FD P HYBRID
Buskabel voor PROFIBUS-DP, -FMS en FIP. HYBRIDE: Gegevensoverdracht. + stroomvoorziening. Vlamvertragend, oliebestendig en halogeenvrij. Temperatuurbereik van -40°C tot +70°C
Voordelen; Kabels kunnen gebruikt worden zowel voor PROFIBUS-DP als voor PROFIBUS-FMS en FIP Voor gebruikstoepassingen waar een halogeenvrije buitenmantel is vereist gecombineerd met de eigenschappen vergelijkbaar met die van PUR en verbeterde vlamvertraging Voor zeer flexibel gebruik (kabelrupsen, vaak bewogen machinedelen) Toepassing; PROFIBUS DP (volgens DIN 19245 en EN 50170, bijv. voor SIEMENS SIMATIC® NET, ook geschikt voor FIP - Factory Instrumentation Protocol).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1012895 |
| Artikelnummer fabrikant | 2170495 |
| EAN-code | 4044773117738 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Lapp |
| Serie | UNITRONIC BUS PB FD P HYBRID |
| Type nummer | PROFIBUS UL/CSA high 6x0,61 |
| Omschrijving | UNITR. BUS PB FD P HYBRID 1X2X0,64+4X1,5 - 1 MTR |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nom. geleiderdiameter | 0.61 mm |
| Aantal aders | 6 |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Violet |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 11.3 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing met geforceerde geleiding | 169.5 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 169.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 90.4 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 - 0 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| UV-bestendig | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,148 kg |
| Volle verpakking bevat | 100 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.384,47 per 100 m |