Lapp - Kabelbundelslang - c.bund.systPolypropy
Productomschrijving
61830300 CABLE EATER SHR-08-PPB BK
Cable-Eater is een beschermslang voor het bundelen van kabels en draden. Belangrijkste toepassingen zijn bundeling en bescherming van kabels en draden bij assemblages, schakelkasten en machinebouw
Voordelen; Snelle en eenvoudige montage door gebruik van het kabelinvoergereedschap Herbruikbaar Zeer flexibel zonder materiaalmoeheid Toepassing; Bundeling en bescherming voor vaste en mobiele elektrische installaties Machines Robotica Kasten-/paneelbouw Kantoormachines en systemen voor dataverwerking
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2387046 |
| Artikelnummer fabrikant | 61830300 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelslang |
| Merk | Lapp |
| Serie | Beschermslang |
| Type nummer | c.bund.systPolypropy |
| Omschrijving | CABLE EATER SHR-08-PPB BK - 1 MTR |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. diameter | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Ring van 100 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 25,469 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 242,39 per 1 st |