Lapp - Kabelbundelband - TY-Fast cable ties
Brutoprijs
35,12
per 100
Lapp - Kabelbundelband - TY-Fast cable ties
Ons artikelnummer
2386502
Artikelnummer fabrikant
61810560
Type nummer
TY-Fast cable ties
EAN-code
4044773386202
Breedte band
7.6 mm
Bandlengte
376 mm
Max. bundeldiameter
102 mm
Min. houdkracht
540 N
Model
Binnenvertand
Productomschrijving
61810560 KABELBINDER TY-FAST 400-120XBK
De TY - FAST® kabelbinder is gemaakt van PA 6.6, is de standaard kabelbinder voor veel toepassingen en heeft diverse keurmerken.
Voordelen; De integraal gevormde polyamide pal combineert geringe insteekkracht met hoge treksterkte Het Sure Grip-principe zorgt ervoor dat het uiteinde niet losschiet na insteken waarna handmatig of met een tang aangetrokken kan worden Toepassing; Multifunctionele kabelbinder voor veel toepassingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2386502 |
| Artikelnummer fabrikant | 61810560 |
| EAN-code | 4044773386202 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | Lapp |
| Serie | Kabelbundelband |
| Type nummer | TY-Fast cable ties |
| Omschrijving | CABLE TIES TY-FAST 400-120x BK |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte band | 7.6 mm |
| Bandlengte | 376 mm |
| Max. bundeldiameter | 102 mm |
| Min. houdkracht | 540 N |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 500 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,088 g |
| Volle verpakking bevat | 500 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,12 per 100 st |
Artikel bevat 1 st