Lapp - Kabelbundelband - other cable ties
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Lapp - Kabelbundelband - other cable ties
Ons artikelnummer
2385252
Artikelnummer fabrikant
61710206
Type nummer
other cable ties
EAN-code
4044773247398
Bandlengte
305 mm
Max. bundeldiameter
300 mm
Model
Zonder vertanding
Bandsluiting
Kunststoflipje/-nok
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
61710206 KABELBINDER MILLE-TIE MT-06 GR
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2385252 |
| Artikelnummer fabrikant | 61710206 |
| EAN-code | 4044773247398 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | Lapp |
| Serie | Kabelbundelband |
| Type nummer | other cable ties |
| Omschrijving | KABELBINDER MILLE-TIE MT-06 GR |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bandlengte | 305 mm |
| Max. bundeldiameter | 300 mm |
| Model | Zonder vertanding |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Ja |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,13 g |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st