Lapp - Contactblok voor rechthoekige connector - H-EE 46
Brutoprijs
2.900,39
per 100
Lapp - Contactblok voor rechthoekige connector - H-EE 46
Ons artikelnummer
2377953
Artikelnummer fabrikant
10186400
Type nummer
H-EE 46
EAN-code
4044773587319
Aantal polen
46
Nom. (meet)stroom In
16 A
Contactuitvoering
Pen
Contactinzetstuk zonder contacten
Ja
Diameter insteekcontact
2.5 mm
Productomschrijving
10186400 H-EE 46 SCM STECKEREINSATZ 1-46
Het H-EE binnenwerk met gedraaide contacten is geschikt voor een groot aantal contacten in zeer beperkte ruimte en voor installatie in H-B behuizingen.
Voordelen; De H-EE serie met gedraaide contacten is ontwikkeld voor een groot aantal contacten in zeer beperkte ruimte Geschikt voor de H-B behuizingen Toepassing; Machinebouw Installatietechniek Bouw van gereedschappen en apparatuur
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2377953 |
| Artikelnummer fabrikant | 10186400 |
| EAN-code | 4044773587319 |
| Artikelklasse (ETIM) | Contactblok voor rechthoekige connector |
| Merk | Lapp |
| Serie | EPIC H-E |
| Type nummer | H-EE 46 |
| Omschrijving | H-EE 46 SCM MALE INSERT 1-46 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 46 |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Contactuitvoering | Pen |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Ja |
| Diameter insteekcontact | 2.5 mm |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Overspanningscategorie | III |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Met draadbescherming | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Messing |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 80 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 75,2 g |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.900,39 per 100 st |
Artikel bevat 1 st