Lapp - Behuizing voor rechthoekige connectoren - H-B 24
Brutoprijs
574,78
per 100
Lapp - Behuizing voor rechthoekige connectoren - H-B 24
Ons artikelnummer
1172573
Artikelnummer fabrikant
10102900
Type nummer
H-B 24
EAN-code
4044773055580
Hoogte
27.8 mm
Breedte
43 mm
Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94
HB
Bedrijfstemperatuur
-40 - 125 °C
Productomschrijving
10102900 EPIC H-B 24 AG-LB AANBOUWHUIS
De universele metalen behuizing met langsbeugel en deksel is in staat temperaturen van ongeveer +125°C kortstondig te weerstaan.
Voordelen; Bevestiging met 4 schroeven Toepassing; Installatietechniek Licht- & geluidtechnologie Plasticindustrie
Dit is een outlet-artikel. De prijs geldt enkel zolang de voorraad strekt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1172573 |
| Artikelnummer fabrikant | 10102900 |
| EAN-code | 4044773055580 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor rechthoekige connectoren |
| Merk | Lapp |
| Serie | EPIC H-B |
| Type nummer | H-B 24 |
| Omschrijving | EPIC H-B 24 AG-LB |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 27.8 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 75 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 166 g |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 574,78 per 100 st |
Artikel bevat 1 st