Lapp - Behuizing voor rechthoekige connectoren - H-B 10
Brutoprijs
3.301,15
per 100
Lapp - Behuizing voor rechthoekige connectoren - H-B 10
Ons artikelnummer
2379965
Artikelnummer fabrikant
19036000
Type nummer
H-B 10
EAN-code
4044773557961
Hoogte
57 mm
Breedte
43 mm
Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94
HB
Bedrijfstemperatuur
-40 - 125 °C
Productomschrijving
19036000 H-B 10 SDR-BO M20 ZW. SOCKELGEHAEUSE
De robuuste, lage, metalen behuizing heeft nokken voor een dwarsbeugel en een kabelingang. Het is geschikt voor gebruik in machine- en installatiebouw.
Voordelen; De solide behuizing met langs- of dwarsbeugels. Voor iedere toepassing de juiste behuizing Toepassing; Installatietechniek Licht- & geluidtechnologie Plasticindustrie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2379965 |
| Artikelnummer fabrikant | 19036000 |
| EAN-code | 4044773557961 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor rechthoekige connectoren |
| Merk | Lapp |
| Serie | EPIC H-B |
| Type nummer | H-B 10 |
| Omschrijving | H-B 10 SDR-BO M20 ZW. BOX MOUNT BASE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 20 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 330 g |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.301,15 per 100 st |
Artikel bevat 1 st