Kraus & Naimer - Besturingsschakelaar - CH10
Ons artikelnummer
1032532
Artikelnummer fabrikant
70008927
Type nummer
CH10
EAN-code
9004257073528
Aantal polen
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Nom. continustroom Iu
20 A
Aantal schakelstanden
3
Met nulstand
Nee
Productomschrijving
CH10-A230-FT2 STAPSCHAKELAAR
Stufenschalter ohne 0-Stellung, 3 Stufen; Zentralbefestigung mit quadratischem Frontschild, IP66/67/69k; Schaltwinkel 60°; 20 A; 3,7 kW (AC-23A, 380 - 440 V)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032532 |
| Artikelnummer fabrikant | 70008927 |
| EAN-code | 9004257073528 |
| Artikelklasse (ETIM) | Besturingsschakelaar |
| Merk | Kraus & Naimer |
| Serie | Besturingsschakelaar |
| Type nummer | CH10 |
| Omschrijving | Stappenschakelaar 20A 1pol. 60° 1-3 frontinb. centr. IP66 |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Met nulstand | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Opbouwtoestel |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,143 kg |
| Afmeting verpakking | 55 x 55 x 105 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,33 per 1 st |
Artikel bevat 1 st