Klemko - Speciaalgereedschap voor communicatietechniek - KTMCC-0908
Brutoprijs
238,66
Klemko - Speciaalgereedschap voor communicatietechniek - KTMCC-0908
Ons artikelnummer
3078431
Artikelnummer fabrikant
930355
Type nummer
KTMCC-0908
EAN-code
8716643032538
Geschikt voor BNC stekker
Ja
Met eindvergrendeling
Ja
Productomschrijving
930355 KLEMKO SPERKRIMPTANG VOOR COAXCONNECTOR COAXIAL: RG 174 & 179 3.25/
Klemko - KTMCC-0908 - Sperkrimptang Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F, ergonomisch - verpakt per 1 PCE in CT
Sperkrimptang Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F, ergonomisch
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3078431 |
| Artikelnummer fabrikant | 930355 |
| EAN-code | 8716643032538 |
| Artikelklasse (ETIM) | Speciaalgereedschap voor communicatietechniek |
| Merk | Klemko |
| Serie | Krimptang voor Coax |
| Type nummer | KTMCC-0908 |
| Omschrijving | Sperkrimptang Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F, ergonomisch |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Geschikt voor BNC stekker | Ja |
| Met eindvergrendeling | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,624 kg |
| Afmeting verpakking | 0,34 x 0,125 x 0,035 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 238,66 per 1 st |
Artikel bevat 1 st