Klemko - Perskoppelstuk voor koperkabel - P-1614
Brutoprijs
13,40
Klemko - Perskoppelstuk voor koperkabel - P-1614
Ons artikelnummer
1130508
Artikelnummer fabrikant
220002
Type nummer
P-1614
EAN-code
8716643009417
Nom. doorsnede
1.04 - 2.63 mm²
AWG-bereik
16 - 14
Model
UL-uitvoering
Hulsvorm
Kort
Geschikt voor massieve geleider
Ja
Productomschrijving
220002 P-1614 (100ST) PERSKABELSCHOEN
Klemko - P-1614 - Ongeïsol. parallelverbinder, 2,5 mm2 - verpakt per 100 PCE in BG
Ongeïsol. parallelverbinder, 2,5 mm2
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1130508 |
| Artikelnummer fabrikant | 220002 |
| EAN-code | 8716643009417 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perskoppelstuk voor koperkabel |
| Merk | Klemko |
| Serie | Parallel Verbinders Ongeisoleerd |
| Type nummer | P-1614 |
| Omschrijving | Ongeïsol. parallelverbinder, 2,5 mm2 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1.04 - 2.63 mm² |
| AWG-bereik | 16 - 14 |
| Model | UL-uitvoering |
| Hulsvorm | Kort |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor hoge temperaturen (tot 650 °C) | Nee |
| Geschikt voor lakdraad | Nee |
| Geschikt voor ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor vlakke geleider | Nee |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Isolatie | Geen |
| Spanningsreeks | Tot 600 V |
| Verbindingswijze | Parallelstekker |
| Voor trekvaste verbindingen | Nee |
| Oliestop/tussenstuk | Nee |
| Nom. stroom | 30 A |
| Min. AWG-maat | 18 |
| Max. AWG-maat | 14 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,054 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,06 x 0,015 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,40 per 1 st |
Artikel bevat 100 st