Klemko - LED driver - LED-DRV20W-INST
Brutoprijs
37,46
Klemko - LED driver - LED-DRV20W-INST
Ons artikelnummer
2995658
Artikelnummer fabrikant
876807
Type nummer
LED-DRV20W-INST
EAN-code
8716643046108
Model
Dynamisch
Geschikt voor buitengebruik
Nee
Type dimming
Niet dimbaar
Behuizing
Kunststof behuizing
Uitgangsvermogen
1 - 20 W
Opvolger
Productomschrijving
LED DRIVER 230VAC
Klemko - LED-DRV20W-INST - Leddriver constante stroom 350-1400mA, 20W - verpakt per 1 PCE in CT
Leddriver constante stroom 350-1400mA, 20W
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2995658 |
| Artikelnummer fabrikant | 876807 |
| EAN-code | 8716643046108 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Klemko |
| Serie | Leddriver constante stroom |
| Type nummer | LED-DRV20W-INST |
| Omschrijving | Leddriver constante stroom 350-1400mA, 20W |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Model | Dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Uitgangsvermogen | 1 - 20 W |
| Breedte | 52 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 110 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Uitgangsstroom | 350 - 1400 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st