Klemko - Coax connector - B75CDFMRK6
Brutoprijs
68,87
Klemko - Coax connector - B75CDFMRK6
Ons artikelnummer
2079651
Artikelnummer fabrikant
183088
Type nummer
B75CDFMRK6
EAN-code
8716643027947
Model
Jack (chassisdeel)
Connectortype
BNC
Haakse connector
Nee
Contactuitvoering
Female
Kabeltype
RG 59
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
183088 B75CDFMRK6 (10ST) COAX CONNECTOR
Klemko - B75CDFMRK6 - BNC 75 ohm Chassisdeel Female Recht krimp kabel 6mm - verpakt per 10 PCE in BX
BNC 75 ohm Chassisdeel Female Recht krimp kabel 6mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2079651 |
| Artikelnummer fabrikant | 183088 |
| EAN-code | 8716643027947 |
| Artikelklasse (ETIM) | Coax connector |
| Merk | Klemko |
| Serie | Bnc Connectoren |
| Type nummer | B75CDFMRK6 |
| Omschrijving | BNC 75 ohm Chassisdeel Female Recht krimp kabel 6mm |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Model | Jack (chassisdeel) |
| Connectortype | BNC |
| Haakse connector | Nee |
| Contactuitvoering | Female |
| Kabeltype | RG 59 |
| Impedantie | 75 Ohm |
| Geïsoleerde montage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 10 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,082 x 0,082 x 0,054 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,87 per 1 st |
Artikel bevat 10 st