Klauke - Striptang - KL760180 660080161 1043916
Klauke - Striptang - KL760180
Brutoprijs 58,04
Klauke - Striptang - KL760180
Klauke - Striptang - KL760180 660080161 1044033
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
KL760180
EAN-code
Stripbereik doorsnede
0.2 - 6 mm²
Stripbereik diameter
5 - 12 mm
Striplengte instelbaar
Ja
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Langssnede
58,04
Brutoprijs 58,04
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 3 werkdagen
Productomschrijving
KL760180 STRIPTANG 0,5- 6MM
Striptang 0,5- 6 mm KL760180
EAN-code 4012078587822
Artikelklasse (ETIM) Striptang
Merk Klauke
Serie Striptang standaard
Type nummer KL760180
Omschrijving Striptang 0,5- 6 mm KL760180
Land van Oorsprong DE
Technisch
Stripbereik doorsnede 0.2 - 6 mm²
Stripbereik diameter 5 - 12 mm
Striplengte instelbaar Ja
Kerfdiepte instelbaar Ja
Langssnede Ja
Rondsnede Nee
Spiraalsnede Nee
Met draadafsnijder Nee
Geïsoleerd Nee
Geïsoleerd 1000 V Nee
Greepuitvoering 2-componenten
VDE getest Nee
Met aanslagbescherming Nee
Lengte 180 mm