Klauke - Kabelschaar (hand) - K102
Brutoprijs
77,85
Klauke - Kabelschaar (hand) - K102
Ons artikelnummer
1040770
Artikelnummer fabrikant
900093211
Type nummer
K102
EAN-code
4012078037181
Uitvoering/bediening
Mechanisch, eenhand
Geschikt voor max. kabeldiameter
20 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Nee
Geschikt voor fijndradige geleider
Ja
Productomschrijving
K102 20MM KABELSCHAAR
Kabelschaar 20 mm K102
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040770 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093211 |
| EAN-code | 4012078037181 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar hand |
| Type nummer | K102 |
| Omschrijving | Kabelschaar 20 mm K102 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Mechanisch, eenhand |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 20 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 200 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Nee |
| Snijblok verwisselbaar | Nee |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,38 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 6,5 x 23 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st