Klauke - Kabelschaar (hand) - K1012
Brutoprijs
204,06
Klauke - Kabelschaar (hand) - K1012
Ons artikelnummer
1040769
Artikelnummer fabrikant
900093171
Type nummer
K1012
EAN-code
4012078034357
Uitvoering/bediening
Mechanisch, tweehand
Geschikt voor max. kabeldiameter
38 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Geschikt voor fijndradige geleider
Ja
Productomschrijving
K101/2 38MM KABELSCHAAR
Kabelschaar 38 mm K1012
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040769 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093171 |
| EAN-code | 4012078034357 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar hand |
| Type nummer | K1012 |
| Omschrijving | Kabelschaar 38 mm K1012 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Mechanisch, tweehand |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 38 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 930 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Ja |
| Snijblok verwisselbaar | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,442 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 18 x 61,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 204,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st