Klauke - Kabelmantelstripper - KL730
Brutoprijs
66,67
Klauke - Kabelmantelstripper - KL730
Ons artikelnummer
2262579
Artikelnummer fabrikant
660080151
Type nummer
KL730
EAN-code
4012078587815
Stripbereik AWG
0 - 0
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Langssnede
Ja
Rondsnede
Nee
Spiraalsnede
Nee
Productomschrijving
KL730 STRIPPER MULTISTRIPPER 8-13 MM
Multistripper 8-13 mm KL730
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262579 |
| Artikelnummer fabrikant | 660080151 |
| EAN-code | 4012078587815 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelmantelstripper |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelmantelstripper standaard |
| Type nummer | KL730 |
| Omschrijving | Multistripper 8-13 mm KL730 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik AWG | 0 - 0 |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Stripbereik diameter | 8 - 13 mm |
| Stripbereik doorsnede | 0.5 - 6 mm² |
| Verwisselbare messen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,087 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,3 x 0,37 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st