Klauke - Handzaag - KL550
Brutoprijs
27,54
Klauke - Handzaag - KL550
Ons artikelnummer
2262538
Artikelnummer fabrikant
660060146
Type nummer
KL550
EAN-code
4012078587532
Model
Beugelzaag
Zaagbladlengte
250 mm
Aantal tanden per inch
0
Te bewerken materiaal
Overig
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Productomschrijving
KL550 HANDZAAG UNIVERSEELZAAG 280 MM
Universeelzaag 280 millimeter KL550
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262538 |
| Artikelnummer fabrikant | 660060146 |
| EAN-code | 4012078587532 |
| Artikelklasse (ETIM) | Handzaag |
| Merk | Klauke |
| Serie | Handzaag standaard |
| Type nummer | KL550 |
| Omschrijving | Universeelzaag 280 mm KL550 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beugelzaag |
| Zaagbladlengte | 250 mm |
| Aantal tanden per inch | 0 |
| Te bewerken materiaal | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Type | IJzerzaag |
| Zaagblad | Enkelzijdig |
| Trekzaag | Nee |
| Zaagblad uitwisselbaar | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor RVS | Ja |
| Geschikt voor staal | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Zaagblad inbegrepen | Ja |
| Spanschroef | Ja |
| Uitvoering beugel | Vlak/plat |
| Greepuitvoering | Recht |
| Materiaal greep | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 kg |
| Afmeting verpakking | 30,5 x 11 x 7,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st