Klauke - Boutenschaar - EBS12CFM 900091006 7544435
Klauke - Boutenschaar - EBS12CFM
Brutoprijs 1.949,04
Klauke - Boutenschaar - EBS12CFM 900091006 90065
Klauke - Boutenschaar - EBS12CFM 900091006 90062
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
EBS12CFM
EAN-code
Uitvoering/bediening
Accu-hydraulisch
Geschikt voor max. boutdiameter
12 mm
Totale lengte
575 mm
Snijmes verwisselbaar
Ja
Geschikt voor snijden van draadgoten
Ja
Brutoprijs 1.949,04
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 22 werkdagen
Productomschrijving
EBS12CFM ELEC.HYDR.BOUTENKNIP 900091006
Electrisch hydraulische boutenknipper EBS12CFM
EAN-code 4012078884303
Artikelklasse (ETIM) Boutenschaar
Merk Klauke
Serie Draadgootknipper
Type nummer EBS12CFM
Omschrijving Electr.hydr.boutenknip EBS12CFM
Land van Oorsprong DE
Technisch
Uitvoering/bediening Accu-hydraulisch
Geschikt voor max. boutdiameter 12 mm
Totale lengte 575 mm
Snijmes verwisselbaar Ja
Geschikt voor snijden van draadgoten Ja
Kopbreedte 75 mm
Kophoogte 118.5 mm