Klauke - Adereindhuls - GR172RO
Brutoprijs
4,64
per 100
Klauke - Adereindhuls - GR172RO
Ons artikelnummer
1076669
Artikelnummer fabrikant
800072531
Type nummer
GR172RO
EAN-code
4012078069571
Nom. doorsnede
1.5 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
172/RO ADEREINDHULS ROOD 1,5MM ADEREINDHULS
Adereindhuls rood 1,5 qmm 172RO
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1076669 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072531 |
| EAN-code | 4012078069571 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | GR172RO |
| Omschrijving | Adereindhuls rd 1,5 qmm 172RO |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1.5 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3600 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,64 per 100 st |
Artikel bevat 1 st