Klauke - Adereindhuls - 47816
Brutoprijs
55,50
per 100
Klauke - Adereindhuls - 47816
Ons artikelnummer
1148946
Artikelnummer fabrikant
800072291
Type nummer
47816
EAN-code
4012078070416
Nom. doorsnede
25 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
16 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Geel
Productomschrijving
478/16 GEEL 25QMM ADEREINDHULS GEISOLEERD
Adereindhuls geel 25 qmm 47816
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148946 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072291 |
| EAN-code | 4012078070416 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 47816 |
| Omschrijving | Adereindhuls gl 25 qmm 47816 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 25 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 16 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Geel |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 600 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13 x 17 cm |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 55,50 per 100 st |
Artikel bevat 1 st