Klauke - Adereindhuls - 47718
Brutoprijs
33,13
per 100
Klauke - Adereindhuls - 47718
Ons artikelnummer
1094413
Artikelnummer fabrikant
800072272
Type nummer
47718
EAN-code
4012078070409
Nom. doorsnede
16 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
18 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Blauw
Productomschrijving
477/18 ADEREINDHULS 16 QMM BL GEISOLEERD, HULSLENGTE 18MM
Adereindhuls blauw 16 qmm 47718
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1094413 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072272 |
| EAN-code | 4012078070409 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 47718 |
| Omschrijving | Adereindhuls bl 16 qmm 47718 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 16 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 18 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 5 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4500 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13 x 17 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,13 per 100 st |
Artikel bevat 1 st