Klauke - Adereindhuls - 47618
Brutoprijs
25,67
per 100
Klauke - Adereindhuls - 47618
Ons artikelnummer
1188716
Artikelnummer fabrikant
800072252
Type nummer
47618
EAN-code
4012078070386
Nom. doorsnede
10 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
18 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Productomschrijving
476/18 ADEREINDH. 10 ROOD 18MM 800072252
Adereindhuls rood 10 qmm 47618
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1188716 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072252 |
| EAN-code | 4012078070386 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 47618 |
| Omschrijving | Adereindhuls rd 10 qmm 47618 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 10 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 18 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 7 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7800 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13 x 17 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,67 per 100 st |
Artikel bevat 1 st