Klauke - Adereindhuls - 47212
Brutoprijs
10,38
per 100
Klauke - Adereindhuls - 47212
Ons artikelnummer
1188399
Artikelnummer fabrikant
800072173
Type nummer
47212
EAN-code
4012078070270
Nom. doorsnede
1.5 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
12 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Zwart
Productomschrijving
472/12 ADEREINDHULS 1,5QMM ZW. 800072173
Adereindhuls zwart 1,5 qmm 47212
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1188399 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072173 |
| EAN-code | 4012078070270 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 47212 |
| Omschrijving | Adereindhuls zw 1,5 qmm 47212 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1.5 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 12 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6500 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,38 per 100 st |
Artikel bevat 1 st