Klauke - Adereindhuls - 1718
Brutoprijs
4,64
per 100
Klauke - Adereindhuls - 1718
Ons artikelnummer
1009920
Artikelnummer fabrikant
800072812
Type nummer
1718
EAN-code
4012078069885
Nom. doorsnede
1 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
171/8 ROOD 1 QMM DRAADBUS GEISOLEERD
Adereindhuls rood 1 qmm 1718
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009920 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072812 |
| EAN-code | 4012078069885 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 1718 |
| Omschrijving | Adereindhuls rd 1 qmm 1718 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
| Totale lengte | 14 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 18200 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,64 per 100 st |
Artikel bevat 1 st