Klauke - Adereindhuls - 1698
Brutoprijs
4,64
per 100
Klauke - Adereindhuls - 1698
Ons artikelnummer
1009796
Artikelnummer fabrikant
800072772
Type nummer
1698
EAN-code
4012078069847
Nom. doorsnede
0.5 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Wit
Productomschrijving
169/8 ADEREINDHULS WIT 0,5 QMM
Adereindhuls wit 0,50 qmm 1698
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009796 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072772 |
| EAN-code | 4012078069847 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 1698 |
| Omschrijving | Adereindhuls wt ,50 qmm 1698 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0.5 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Wit |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 20 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5000 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,64 per 100 st |
Artikel bevat 1 st