Klauke - Adereindhuls - 168TL
Brutoprijs
11,19
per 100
Klauke - Adereindhuls - 168TL
Ons artikelnummer
1174801
Artikelnummer fabrikant
800072452
Type nummer
168TL
EAN-code
4012078069458
Nom. doorsnede
0.34 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Turkoois
Productomschrijving
168TL ADEREINDHULS TURQ 0,34 Q
Adereindhuls turquoise 0,34 qmm 168TL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1174801 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072452 |
| EAN-code | 4012078069458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 168TL |
| Omschrijving | Adereindhuls tq ,34 qmm 168TL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0.34 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Turkoois |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 22 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1000 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,19 per 100 st |
Artikel bevat 1 st