Klauke - Adereindhuls - 168T
Brutoprijs
9,54
per 100
Klauke - Adereindhuls - 168T
Ons artikelnummer
1009793
Artikelnummer fabrikant
800072451
Type nummer
168T
EAN-code
4012078069441
Nom. doorsnede
0.34 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
6 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Turkoois
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
168T ADEREINDHULS TURQ 0,34 Q
Adereindhuls turquoise 0,34 qmm 168T
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009793 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072451 |
| EAN-code | 4012078069441 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 168T |
| Omschrijving | Adereindhuls tq ,34 qmm 168T |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0.34 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 6 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Turkoois |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 22 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5600 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2 x 16 x 20 cm |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,54 per 100 st |
Artikel bevat 1 st