Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK8201VDO 800076641 1044174
Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK8201VDO
Brutoprijs 58,62 per 100
Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK8201VDO 800076641 13168
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
HK8201VDO
EAN-code
Model
Huls
Stekker-/plugafmetingen
Plat 2,8 x 0,5 mm
Nom. doorsnede
0.5 - 1 mm²
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Kleur isolatie
Rood
58,62 per 100
Brutoprijs 58,62 per 100
In stock green icon Op voorraad: 600
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Minimum bestelaantal: 100 st
Productomschrijving
820/1V RD GEIS.0,5-1,0QMM VLAK VLAKSTEKER 2,8X0,5MM
Vlaksteekhuls rood 1 qmm 8201V
EAN-code 4012078607841
Artikelklasse (ETIM) Aderdoorverbinder rond/vlak
Merk Klauke
Serie Vlaksteekhuls geisoleerd
Type nummer HK8201VDO
Omschrijving Vlaksteekhuls rd 1 qmm 8201V
Land van Oorsprong DE
Technisch
Model Huls
Stekker-/plugafmetingen Plat 2,8 x 0,5 mm
Nom. doorsnede 0.5 - 1 mm²
Isolatie Volledig geïsoleerd
Kleur isolatie Rood
Materiaal isolatie Polyamide (PA)
Materiaal Messing
Met klemnok Nee
Met tab (aansluitlip) Nee
Max. stroom (Imax) 12.75 A