Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK720VDO 800076671 7543941
Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK720VDO
Brutoprijs 38,35 per 100
Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK720VDO 800076671 13168
Klauke - Aderdoorverbinder rond/vlak - HK720VDO 800076671 1044174
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
HK720VDO
EAN-code
Model
Huls
Stekker-/plugafmetingen
Plat 6,3 x 0,8 mm
Nom. doorsnede
0.5 - 1 mm²
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Kleur isolatie
Rood
38,35 per 100
Brutoprijs 38,35 per 100
In stock green icon Op voorraad: 4300
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Minimum bestelaantal: 100 st
Productomschrijving
720V RD HULS GEIS 0,5-1,0QMM VLAKSTEKER 6,3MM VOLL.GEISOL
Vlaksteekhuls rood 1 qmm 720V
EAN-code 4012078607636
Artikelklasse (ETIM) Aderdoorverbinder rond/vlak
Merk Klauke
Serie Vlaksteekhuls geisoleerd
Type nummer HK720VDO
Omschrijving Vlaksteekhuls rd 1 qmm 720V
Land van Oorsprong DE
Technisch
Model Huls
Stekker-/plugafmetingen Plat 6,3 x 0,8 mm
Nom. doorsnede 0.5 - 1 mm²
Isolatie Volledig geïsoleerd
Kleur isolatie Rood
Materiaal isolatie Polyvinylchloride (PVC)
Materiaal Messing
Met klemnok Nee
Met tab (aansluitlip) Nee
Max. stroom (Imax) 12.75 A