Jung - Installatieschakelaar - 506 ETU
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Jung - Installatieschakelaar - 506 ETU
Ons artikelnummer
1115454
Artikelnummer fabrikant
506ETU
Type nummer
506 ETU
EAN-code
4011377392106
Type schakeling
Wisselschakelaar
Bedieningswijze
Wip/drukker
Samenstelling
Basiselement
Drukvlakschakelaar
Ja
Aantal wippen
1
Productomschrijving
506ETU WISSELSCHAKELAAR INB. TIPSCHAKELAAR
Tipschakelaar wissel inbouw
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1115454 |
| Artikelnummer fabrikant | 506ETU |
| EAN-code | 4011377392106 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Jung |
| Serie | Basiselementen |
| Type nummer | 506 ETU |
| Omschrijving | Tipschakelaar wissel inbouw |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement |
| Drukvlakschakelaar | Ja |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Halogeenvrij | Ja |
| Verlichting | Optioneel |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 10 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Functie verlichting | Oriëntatie |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 kg |
| Afmeting verpakking | 0,036 x 0,071 x 0,071 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st