Jung - Afdekraam schakelmateriaal - A 581 NA CH
Ons artikelnummer
3319626
Artikelnummer fabrikant
A581NACH
Type nummer
A 581 NA CH
EAN-code
4011377094567
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
A581NACH AFDEKRAAM 1-FACH, MET TEKSTVENSTER, VERTICALE EN HORIZONTALE MONTAGE,
Afdekraam 1-voudig tekstv. A500 champ.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3319626 |
| Artikelnummer fabrikant | A581NACH |
| EAN-code | 4011377094567 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Jung |
| Serie | A range / A500 |
| Type nummer | A 581 NA CH |
| Omschrijving | Afdekraam 1-voudig tekstv. A500 champ. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 81 mm |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Ja |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 0 |
| Met montageraam | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,081 x 0,081 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st