Jobarco - Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen - CC
Ons artikelnummer
1072455
Artikelnummer fabrikant
0105618METER
Type nummer
CC
EAN-code
Aantal aders
18
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
Adercodering
Cijfers
Mantelkleur
Grijs
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Productomschrijving
0105618METER CC 18X1,5 STUURSTROOMLEIDING
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1072455 |
| Artikelnummer fabrikant | 0105618METER |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Jobarco |
| Serie | Stuurflex |
| Type nummer | CC |
| Omschrijving | CC 18 x 1,5 mm2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aders | 18 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Adercodering | Cijfers |
| Mantelkleur | Grijs |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 14.8 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| Nom. spanning U | 500 V |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) |